1991Od założenia firmy w 1991 roku celem naszej działalności jest profesjonalna obsługa Klientów. Korzystając z naszych usług macie Państwo gwarancję realizacji każdego zadania z pełnym zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem. Do końca 2020 roku naszej firmie zaufało już 4500 Klientów z Warszawy i okolic.

Biuro

Lesznowola Słoneczna 138

Mapa

Od 30 lat wyznaczamy trendy w zakresie projektowania i realizacji zewnętrznych przestrzeni użytkowych. Dbamy o wysokie standardy estetyczne, funkcjonalne i jakościowe naszych inwestycji.

Udostępniamy bogate portfolio wykonanych przez nas nawierzchni, oferując dużą swobodę i wielość pomysłów w projektowaniu przestrzeni ogrodowych.

Obserwujemy trendy architektoniczne na rynku i staramy się aby nasza oferta sprzedaży kostki brukowej, płyt tarasowych i ozdobnych kamieni ogrodowych spełniała oczekiwania i inspirowała naszych Klientów do realizacji marzeń .

Historia

1991

założenie firmy Vega Brukarstwo

1992

rozpoczęcie współpracy z Jadar sp. z o.o.

2003

rozpoczęcie współpracy z Semmelrock stein + design

2004

budowa nowej siedziby Vega Brukarstwo w Lesznowoli

2005

rozpoczęcie współpracy z Budokrusz S.A. i Polbruk S.A.

2009

otrzymanie pierwszej prestiżowej nagrody za standard biura projektowego

2021

szykujemy się do 30-lecia

Jacek Ziółkowski

Główny projektant

Małgorzata Milanowska

Architekt krajobrazu

Magazyn 10 000m2

120 000 m2

wyrobów betonowych

Magazyn 10 000m2

Magazyn naszej firmy to 10 000 metrów kwadratowych powierzchni, na której stale gromadzimy 120 000 metrów kwadratowych wyrobów betonowych , ceramicznych i kamiennych takich jak: betonowa kostka brukowa, obrzeża, palisady, płyty tarasowe, krawężniki, płytki elewacyjne, systemy ogrodzeniowe, chemia budowlana, dekoracyjny kamień ogrodowy. Dużą grupę stanowią również wielkoformatowe płyty ceramiczne do zabudowy tarasów.

Ponieważ stanowią one nowość na rynku produktów do zabudowy zewnętrznych tarasów i schodów staramy się utrzymać wysokie stany magazynowe i szeroki wybór kolorów i rozmiarów. Zapewnia to nam i naszym klientom komfort natychmiastowego dostępu do materiału, nawet wówczas gdy brakuje go w magazynach producentów. Dzięki temu zapewniamy również naszym klientom zakup każdej ilości wybranego materiału - sprzedajemy towar na warstwy, metry i sztuki. W każdej chwili na życzenie klienta udostępniamy próbki materiałów.

Jesteśmy dumni z naszych realizacji,
robimy to dla Was.

Ula J.

2019

Wystawny ogródek zarówno z zewnątrz jak i z wewnątrz do obejrzenia. Ponadto miła i przesympatyczna obsługa P. Hania fachowo doradzi i pomoże w wyborze i jest bardzo wyrozumiała dla niezdecydowanych klientów. Ceny również konkurencyjne.Polecam naprawdę warto odwiedzić to miejsce.

Marek K.

2018

W czerwcu 2017 firma Vega wykonała u mnie ponad 500m2 robót. Pierwotne zlecenie miało dotyczyć wykonania podjazdu do garażu wraz z drogą dojazdową i parkingiem przy bramie, finalnie Vega wykonała również taras, wszystkie ciągi komunikacyjne włącznie z projektem nasadzeń wokół domu. W pełni polecam firmę Vega. Prace, które wykonali zdecydowanie podniosły wartość całej posesji - myśle że była to dobra inwestycja.

Krzysztof W.

2020

Bardzo szeroki wybór materiałów brukarskich, wzory, pomysły, aranżacje, duża przestrzeń, miła obsługa, możliwość skorzystania z porad, projektu, itp. Polecam jest w czym wybierać.

Agnieszka Sz.

2019

Wybór niesamowity, kolorystyka, rodzaj materiału, pokazane propozycje w sposób bardzo przystępny(że tak powiem dla oka). Doradztwo i obsługa bardzo miła. Panie uśmiechnięte i chętnie doradzające logistycznie przy zakupie.

Tomasz S.

2020

Po czterech latach chodniki i taras jak nowy.